Rezidence Uhříněves

Tento byt již není k dispozici

Nabízený byt o dispozici 4 KK (127,8 m2) lodžií (9 m2) a nádhernou zahradou (480,8 m2) situovaný na jihozápad, vám dopřeje ty nejkrásnější chvíle Vašeho života. Součástí bytové jednotky je sklepní kóje. Dvě parkovací stání v podzemních garážích přístupné jen pro rezidenty, nejsou zahrnuty v ceně nemovitosti.

Do bytu se vchází příjemnou otevřenou chodbou s dalšími úložnými prostory. V bytě jsou dvě toalety (2 m2) a (2,6 m2), první vpravo při vstupu do chodby, druhá v obývacím pokoji na druhé straně chodby, druhá v obývacím pokoji vpravo. Vedle ní se nachází luxusní koupelna (5,1 m2), kterou lze na přání vybavit sprchovým koutem nebo vanou. Dva pokoje o rozloze 15,4 m2 a 18,5 m2, které lze využít jako ložnice nebo dětské pokoje, se nacházejí vedle koupelny a toalety a mají vstup na zahradu. Ložnice (14 m2) sousedí s koupelnou a má přístup na zahradu. V prostorném obývacím pokoji (44,1 m2) je kuchyň podle přání zákazníka. V obývacím pokoji se nachází komora (2,9 m2), která poskytuje vynikající úložný prostor. Velká okna od podlahy ke stropu poskytují přirozené světlo. Okna jsou zasklena trojsklem s hliníkovým rámem. Zahrada tohoto apartmánu je největší, jakou můžeme nabídnout, a v létě je zde možné instalovat bazén, který vám umožní užívat si života v přírodě.

Byty mají podlahové vytápění. Každé z nich lze dokončit venkovními žaluziemi pro úplné soukromí!

V docházkové vzdálenosti se nachází svěží park, kde si můžete užívat aktivní nebo relaxační život. Nakupovat můžete v Lidlu vzdáleném 450 m. Základní škola se od rezidence nachází 7 minut pěšky, takže pro děti výborné místo na bydlení. 

Lokalita Pražská Uhříněves je vzdálena 10 minut od veškeré občanské vybavenosti a výborného dopravního spojení autem na hlavní třídu D1 nebo Kutnohorskou magistrálu, zároveň je v docházkové vzdálenosti MHD (autobus, vlak).

Budova je vybavena bezpečným a spolehlivým výtahem a nabízí klid a maximální pohodlí.

Tento byt vám díky své energetické třídě ušetří peníze za vytápění - myslete na budoucnost již dnes.

Dokončení úrovně bytu si můžete definovat dle svých představ či požadavků. Kontaktujte nás.

Úrovně dokončení

Úroveň I
  • Vinylové podlahy
  • Italské obklady a dlažby
  • Bezfalcové obložkové dveře

15 132 600 Kč